BALTAL 3D-printer

06.05.2014

BALTAL tegutseb Eestis alates 2014 aasta algusest, meie tegevusala on 3D-printerite tootmine ja müük. 3D-printereid oleme teinud juba üle 3 aasta. BALTAL 3D-printerite Protobotti/Protobot tootmine ja arendus on saanud alguse  Soomest.

Meie eesmärk on saada Eestisse tugev üksus, mis tegeleks üle kogu grupi tootmise ja hooldusteenuse pakkumisega. Kliendi jaoks tähendab see seda, et kui tal on probleemid või küsimused 3D-printerite osas, siis meie kaudu on võimalik saada vajalikku tuge tehniliste probleemide osas. Me oleme kliendi jaoks alati olemas ja kliendi tegevusi toetab Eestis kogu meie meeskond.

Hetkel oleme saavutanud Soomes 3D-printerite müügis märkimisväärse positsiooni hariduse valdkonnas. Meie inimesed peavad 3D-printerite teemal loenguid ülikoolides ja tehnikumides – panustame kasutajate teadlikkuse tõstmisele 3D-printerite vallas. Täna on meie tehasest toodetud 3D-printerid aktiivselt kasutusel Espoo Vantaa Polütehnikumis (EVTEK), Oulu Ülikoolis, Pori Polütehnikumis, Amiedu, Tampere Polütehnikumis jne. Lisaks on meie printerid tootmisettevõtetes, reklaamibüroodes (näidised, tooted), remonditöökodades (koduelektroonika, autoremondikeskus) ja arhitektuuri büroodes (hooned, maastik) jne.

Me oleme kasutanud mitmeid erinevaid brände, kuid 2 olulisemat on tänaseks Protobotti ja Protobot seeriad.

Kui Teil on soovi saada 3D-printerite kasutamise osas rohkem infot, siis kirjutage meile ja me aitame suurima heameelega Teile kokku panna sobivaima lahenduse.

 

Lugupidamisega

 

Rainer Kivimäe

BALTAL meeskond

www.3dprinter.ee