Meist

BALTAL OÜ on ambitsioonikas ettevõte, kes on seadnud eesmärgiks pakkuda klientidele 3D-printimise lahendusi. Meie poolt on soov pakkuda klientidele väga kvaliteetset ja sobiva hinnaga 3D-printerit ja 3D-printimise teenust.

 

Lisaks 3D-printeritele pakume lisavarustust  ja täielikku tuge selle maailma avastamiseks. Kuna me ise toodame 3D-printereid, siis võivad meie kliendid olla alati kindlad meie poolses toes toodete kasutamisel.

 

Selleks, et klientidele pakkuda parimat toodet, oleme me kõiki müüdavaid kaupu hoolega testinud. Lisaks müüme ainult tooteid mida ise kasutame, ning mille puhul saame olla veendunud selle kõrges kvaliteedis. Me pakume vajadusel vajalikke tagavaraosasid täna ja ka tulevikus kõikidele meie käest ostetud 3D-printeritele. Kliendi rahulolul on meie jaoks väga suur väärtus!

 

Meie poolt pakutavaid 3D-printereid on müüdud Põhjamaades alates 2012 aastast ja klientide seas on need kõrgelt hinnatud ja kvaliteetsed tooted.

 

Meile meeldib väga mida teeme ja meie tooted on toodetud ja arendatud suure uhkusega! Soovime oma klientide samasuguseid suuri ja meeldejäävaid asjade katsetamisi ja välja töötamisi.

 

3D-printer ei ole enam tulevik, vaid see on juba tänapäev!

 

 

Missioon

Meie missioon on pakkuda lihtsat, kvaliteetset ja mugavat 3D-printimise lahendust selle maailma avastamiseks.

 

Visioon

Eelistatuim 3D-printimise lahenduste ja toodete tarnija.

 

Meie väärtused

Kliendikesksus

Uuenduslik

Tulemuslik

Koostöö

 

BALTAL OÜ

Vismeistri 19

Tallinn 13522

Reg. Nr: 12599195

e-post: info@3dprinter.ee